2 studenti za cenu 1!

Domluvte se s kolegou či známým na společné výuce. Pokud jste podobné pokročilosti, můžete vytvořit miniskupinku a o cenu se pak dělíte mezi sebou, každý tedy platí půlku. Nabídka se vztahuje na libovolný jazyk a až na 3 studenty ve skupince.

Platba poukázkami a benefity

Dostáváte od zaměstnavatele benefitové poukázky? Využijte je při výuce s námi!

Přijímáme veškeré poukázky používané v ČR např. Sodexo Flexi Pass, Unišek, Ticket Benefits a další...

Pokud máte zaměstnaneckou cafeterii, můžete objednávat naše kurzy i tam. Rádi Vám vyjdeme vstříc a délku kurzu uzpůsobíme Vašemu benefitu.

Více o benefitech zde.

Platba poukázkami Flexi Pass

Platba poukázkami Ticket Benefits

Objednávky z aplikace Benefit Plus

Výuka přes Skype

Nabízíme individuální výuku přes Skype. Pokud bydlíte na hůře dostupném místě, kam se lektorům nevyplatí dojíždět, či z jiného důvodu upřednostníte tuto velmi flexibilní metodu výuky, tak nás neváhejte kontaktovat. 

Lekce probíhá podobně jako individuální kurz, pouze s lektorem komunikujete přes počítačový program Skype (je zdarma), který umožňuje videokonferenci. K této formě výuky potřebujete pouze PC s dobrým připojením na internet a kameru a mikrofon (lze pořídit do 300Kč).

Po Skypu učíme všechny jazyky z naší nabídky.

Ruský rodilý mluvčí za cenu českého lektora

Objednejte si kurz ruštiny s rodilým mluvčím a zaplatíte pouze cenu za českého letora! Akce platí do odvolání.

Dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým netradiční dárek - poukaz na individuální jazykové lekce. Dárkový poukaz si můžete zvolit v libovolné finanční hodnotě - které odpovídá určitý počet lekcí dle našeho ceníku. Až bude obdarovaný chtít začít s výukou, tak nám zavolá a my s ním sami domluvíme veškeré porobnosti výuky, tedy místo, kam za ním bude lektor docházet, termíny na výuku, pokročilost, zaměření lekcí, učební materiály a další. Poukaz může být vystaven na libovolný jazyk a platí pro libovolnou pokročilost.

Agentura Hermes
Copyright (c) 2014, agentura-hermes.cz
 
Tvorba WWW: dazmedia.cz nezávazná objednávka »