Čeština pro cizince

switch language /anglická verze

Individuální kurzy s českými lektory

Proč se učit česky?

Cizinci v ČR se při většině příležitostí domluví anglicky. Používání byť jen základů českého jazyka však může mít několik výhod. Cizinec, který mluví česky se zahraničním přízvukem, na sebe většinou v pozitivním smyslu upozorní a vzbudí zájem a sympatie Čechů. Češi vnímají snahu mluvit jejich jazykem jako vyjádření úcty k České republice a její řeči.

Cílem studentů může být osvojení si nejpoužívanějších českých frází a schopnost základní jednoduché konverzace. Vyučujeme i pokrčilejší studenty a rádi jim pomůžeme dostat češtinu na vyšší úroveň.

Jak výuka probíhá?

Výuka je vedena zábavnou formou a kromě zdokonalení jazykových znalostí bývá zdrojem příjemné relaxace a uvolnění z pracovního vytížení.

Kurzy vedou kvalifikovaní lektoři a lektorky, s výbornou znalostí jazyka, v které je výuka vedena. Na přání Vám zajistíme lektora/ku dle Vašich požadavků.

Lekce individuální výuky lze vybírat libovolný den kdykoli mezi 7-22h. Lektor dochází za Vámi do zaměstnání nebo bydliště. Výuku je možno zajistit i v našich prostorech.

Výuka pro úplné začátečníky i pokročilé.

Základní české zdvořilostní obraty a fráze.

Zaměření na běžnou konverzaci, obchodní konverzaci nebo psaný projev.

Vyučujeme jednotlivce i malé skupinky.

Nabízíme výuku i jiných cizích jazyků vedenou v angličtině, němčině a dalších jazycích.

Přihlášky a informace

Podrobnější informace o výuce a cenách rádi podáme na e-mailu: office@agentura-hermes.cz.

Agentura Hermes
Copyright (c) 2023, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »