Čeština pro cizince

switch language /anglická verze

Individuální kurzy s českými lektory

Proč se učit česky?

Cizinci v ČR se při většině příležitostí domluví anglicky. Používání byť jen základů českého jazyka však může mít několik výhod. Cizinec, který mluví česky se zahraničním přízvukem ,na sebe většinou v pozitivním smyslu upozorní a vzbudí zájem a sympatie Čechů. Češi vnímají snahu mluvit jejich jazykem jako vyjádření úcty k České republice a její řeči. Těchto pozitivních emocí například využívají zadavatelé reklam do českých rádií, když si nechávají reklamní spot v češtině namluvit cizincem se silným zahraničním přízvukem.

Cílem studentů není většinou výborné zvládnutí češtiny, ale osvojení si nejpoužívanějších českých frází a schopnost základní jednoduché konverzace.

Jak výuka probíhá?

Výuka je vedena zábavnou formou a kromě zdokonalení jazykových znalostí bývá zdrojem příjemné relaxace a uvolnění z pracovního vytížení.

Kurzy vedou vysokoškolsky vzdělané české lektorky, s výbornou znalostí jazyka, v které je výuka vedena. Na přání Vám zajistíme lektora/ku dle Vašich požadavků.

Lekce individuální výuky lze vybírat libovolný den kdykoli mezi 7-22h. Lektor dochází za Vámi do zaměstnání nebo bydliště. Výuku je možno zajistit i v našich prostorech.

Výuka pro úplné začátečníky i pokročilé.

Základní české zdvořilostní obraty a fráze.

Zaměření na běžnou konverzaci, obchodní konverzaci nebo psaný projev.

Vyučujeme jednotlivce i malé skupinky.

Nabízíme výuku i jiných cizích jazyků vedenou v angličtině, němčině a dalších jazycích.

Přihlášky a informace

Podrobnější informace o výuce a cenách ráda podá Mgr. Lenka Růžková, tel. 733 363 404, nebo e-mail: office@agentura-hermes.cz.

Můžete se také stavit osobně v naší kanceláři – Komárkova 10, cca 5min. pěšky od metra Roztyly. Osobní schůzku prosím ohlaste předem, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Agentura Hermes
Copyright (c) 2021, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »