Výuka španělštiny

Španělský jazyk je jedním z nejrozšířenějších mezinárodních jazyků. V USA je znalost španělštiny téměř nutností, po angličtině je španělština ve Spojených Státech druhým nejrozšířenějším jazykem. Je úředním jazykem je ve Španělsku, a ve většině zemí Jižní a Střední Ameriky. Španělština má jako jazyk nejblíže k latině, proto je její znalost užitečná v oborech, kde se latina běžně používá, například právo, medicína či přírodovědecké obory.

Její zvládnutí dává dobré předpoklady osvojit si i ostatní románské jazyky jako francouzštinu, portugalštinu, italštinu.

 

Individuální výuka španělštiny

Nechcete-li pracně vybírat z nepříliš široké nabídky hromadných kurzů, nabízíme kvalitní a cenově dostupnou individuální výuku španělštiny. Čas, místo výuky i počet lekcí je výhradně na Vás. K dispozici máme i rodilé mluvčí. Náš lektor se věnuje výhradně Vám, spolu intenzívně rozšiřujete Vaši slovní zásobu, gramatiku a především překonáváte komunikační zábrany a zdokonalujete své komunikační schopnosti v jazyce.

 Více informací o individuální výuce  najdete zde na stránce individuální jazykové kurzy.

 

Firemní výuka španělštiny

Chcete přesunout Vaše obchodní jednání do srdečnější a osobnější roviny?

Chcete lépe chápat mentalitu a život Vašich zahraničních spolupracovníků a spolu s jazykem objevovat kulturu a tradice jejich země?

Chcete Vašim zaměstnancům nabídnout významný benefit v podobě výuky významného světového jazyka?

Naše firemní kurzy španělštiny jsou velmi populární. Výuka španělštiny je zaměřená obvykle na  rozšíření slovní zásoby, osvojení gramatiky a na konverzaci. Součástí výuky mohou být i průběžné testy a závěrečný výstup na konci kurzu.

Více: firemní jazykové kurzy.

 

Doučování španělštiny

Španělština je coby cizí jazyk relativně jednoduchá. Znalost tohoto krásného cizího jazyka usnadní žákům další studijní možnosti v oblasti turismu, vědy, umožní výměnný studijní pobyt v zahraničí.

Děti ocení individuální pozornost lektora. Lektor vede obvykle celé doučování v cizím jazyce. Používáme nejrozšířenější učebnice španělštiny, které korespondují se školní výukou. Na začátku doučování španělštiny si sami volíte místo a čas výuky, lektora si ještě před platbou můžete ověřit při 1. zkušební lekci. Na lekcích můžete být samozřejmě přítomni. Termíny kurzu můžete měnit i v průběhu kurzu po domluvě s lektorem.

Více informací o doučování naleznete zde na stránce doučování Praha.

 

Agentura Hermes
Copyright (c) 2021, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »