Výuka francouzštiny

Individuální výuka francouzštiny

Věděli jste, že až 70% slov v angličtině má francouzský původ? Že francouzština je mezinárodním jazykem diplomatů?

Nabízíme individuální výuku tohoto krásného světového jazyka. Nemusíte se hlásit do hromadných kurzů, kde jsou často studenti různých úrovní, a Vás brzdí při výuce. Náš/naše lektor/ka se věnuje pouze Vám. Lektor jezdí za klienty na jimi zvolené místo, obvykle domů či na pracoviště. Možná je výuka v menší skupince do 3 lidí, kde se o náklady dělíte s ostatními studenty. Při výuce francouzštiny klademe důraz na praktickou stránku jazyka, abyste byli schopní ve francouzštině konverzovat coby zahraniční turisté či zástupci Vaší firmy. Důraz klademe i na formální stránku jazyka, na psaný projev a na výslovnost.

Více informací o individuální výuce  najdete zde na stránce individuální jazykové kurzy.

 

Firemní výuka francouzštiny

Proč učit francouzsky Vaše zaměstnance? Na prvním místě je coby základní komunikační jazyk angličtina. Přesto je znalost dalšího cizího jazyka velikou výhodou. Je Vaše firma orientovaná na francouzský trh, máte francouzské obchodní partnery? Znalostmi a komunikací v jejich rodném jazyce získá Vaše firma nedocenitelné sympatie a výhody, které se projeví i ve vzájemné obchodní spolupráci.

Organizujeme skupinové kurzy francouzštiny pro firmy. Výuka probíhá individuálně nebo v malých skupinkách, obvykle 2 – 5 studentů. Lektor při první lekci doporučí studentům vhodnou učebnici či jiné materiály na výuku.

Na začátku i v průběhu kurzu je možná výměna lektora zdarma a bez udání důvodu.

Platba kurzu je možná i v měsíčních platbách zpětně, vždy na základě odučených lekcí.

Více: firemní jazykové kurzy.

 

Doučování francouzštiny

Pro studenty základních a středních škol nabízíme doučování francouzského jazyka. Místo i čas výuky lze sjednat individuálně. Doučování francouzštiny vedou obvykle prověření lektoři s pedagogickými zkušenostmi. Dbáme o to, aby Váš lektor absolvoval studijní nebo pracovní pobyt v zahraničí a pomohl Vašemu dítěti perfektně zvládnout psaní, gramatiku a nelehkou francouzskou výslovnost. Lektoři pracují se školními materiály, výuku doplňují dle potřeby i vlastními texty, cvičeními a testy.

Více informací o doučování naleznete zde na stránce doučování Praha.

 

Agentura Hermes
Copyright (c) 2021, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »