Výuka italštiny Praha

Jezdíte často do Itálie a toužíte domluvit  se na dovolené „al mare“se sympatickými starousedlíky nebo si objednat „bombardino“ v italských Alpách? Milujete italskou kulturu, staré italské písničky a vyhlášenou italskou kuchyni? S námi porozumíte názvům všech druhů italských těstovin, bezpečně rozluštíte složení ingrediencí na pizze v oblíbené pizzerii, přeložíte si názvy slavných italských oper a budete dokonce lépe rozumět latinským citátům!

Individuální výuku italštiny nabízíme jak s českým lektorem, tak se sympatickými rodilými mluvčími. Naučíme Vás výslovnost, gramatiku, ale především praktickou konverzaci zaměřenou na cíl co nejrychleji a nejlépe se domluvit a porozumět. Lektor dochází individuálně na smluvené místo ve Vámi určený čas.

 

Firemní výuka italštiny

Pomůžeme Vám s vytvořením benefitu pro Vaše zaměstnance v podobě výuky cizího jazyka.

Skupinová výuka italštiny upevní kolektiv, uvolní atmosféru ve firmě a probudí ve Vašich spolupracovnících vzájemnou diskusi a zájem o zahraniční tradice a kulturu. Nosným bodem výuky italštiny je především konverzace a utvrzení komunikačních dovedností, perfektní porozumění rodilým mluvčím.

Výuku italštiny nabízíme jak s profesionálním českým lektorem, tak s rodilým mluvčím. Při objednání většího počtu lekcí nabízíme cenové zvýhodnění. Lektoři učí podle populárních moderních učebnic, a podle vlastních materiálů uzpůsobených požadavkům klienta. Problémem není ani odborná italština.

 

Doučování italštiny

Italština není coby výukový jazyk v Česku příliš rozšířená. Právě proto může Vašemu dítěti otevřít nové možnosti i budoucí pracovní příležitosti. Hraje-li Vaše dítě na hudební nástroj, s naší výukou bezpečně porozumí hudebním termínům, které jsou převážně v italštině, ale přiblíží se mu i svět hudební kultury vůbec. Chystá-li se Váš student na práva či medicínu, italština mu velmi pomůže ke studiu latinské terminologie! Znalost italštiny otevírá brány i ke znalostem dalších románských jazyků jako francouzština a španělština.

Individuální doučování italštiny u nás najdete za rozumné ceny. Naši lektoři pro doučování, prověření a v pedagogické praxi zkušení studenti VŠ, dochází k Vám domů, máte možnost zkušební lekce ještě před úhradou kurzu, v průběhu kurzu je možná změna času i místa výuky, výměna lektora je zdarma. Na požádání Vám zajistíme profesionálního lektora a rodilého mluvčího.

Agentura Hermes
Copyright (c) 2021, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »