INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA NĚMČINY

Proč se učit německy? Německý jazyk patří mezi světové jazyky a mluví jím téměř 200 milionů lidí po celém světě. V Evropské unii je němčina nejpoužívanějším rodným jazykem a dvě německy mluvící země jsou naším přímým sousedem. Německo se také řadí mezi nejvýznamnější ekonomické a politické hráče v EU i na celém světě. 

Pojďte se učit  tento nejrozšířenější jazyk Evropy s námi!

Naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a absolvovaný pracovní či studijní pobyt v Německu. K výuce si můžete vybrat pohodlí svého domova, či kancelář ve své firmě. Nabízíme rovněž vlastní prostory pro výuku. Doprava lektora přímo k Vám je zdarma.

Učíme i v méně obvyklé časy, v rozmezí mezi 7:00 – 22:00 denně, včetně víkendů. Na první lekci s Vámi lektor utvoří studijní plán a doporučí vhodné učební materiály. Nabízíme individuální výuku k docílení mezinárodní jazykové zkoušky, např. Goethe–Zertifikat A-C, Start Deutsch, TELC A-C.

Více o individuální výuce němčiny najdete na stránce individuální jazykové kurzy.

 

Firemní výuka němčiny

Máme řadu zkušených lektorů, kteří vyučují německý jazyk ve firmách. Firemní výuka probíhá individuálně nebo v malých skupinkách. Před zahájením výuky ve Vaší firmě nabízíme otestování a následné rozřazení studentů do skupin dle pokročilosti.

Zajistíme kurz obchodní či odborné němčiny

Zajistíme Vám kurz obchodní či odborné němčiny. Naši lektoři mohou Vašim zaměstnancům nabídnout výuku zaměřenou na profesní konverzace. Klademe důraz na procvičování komunikačních schopností, firemní komunikace, ale rovněž dbáme o perfektní zafixování německé gramatiky a formální stránky jazyka.

Více o firemní výuce němčiny najdete na stránce firemní jazykové kurzy.

Agentura Hermes
Copyright (c) 2023, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »