Individuální výuka ruštiny Praha

Ruský jazyk je nejrozšířenějším slovanským jazykem. V USA, v Západní Evropě a dokonce i v Číně studenti volí ruský jazyk přednostně před ostatními slovanskými jazyky. Ačkoliv má řada lidí k ruštině jako cizímu jazyku odstup, způsobený jistě i jeho povinnou výukou až do roku 1990, nepopiratelné je, že Rusko svou rozlohou, počtem obyvatelstva, energetickými zdroji a provázaností s celosvětovou ekonomikou a politikou bude vždy hrát v globálním hledisku důležitou roli. 

 

Individuální  a firemní výuka ruštiny

Pojďte se s námi učit ruský jazyk individuálně nebo ve Vaší firmě!

Nabízíme docházení lektora přímo za Vámi. Individuální výuku ruštiny zajistíme ve Vámi zvolený čas a den.

Výuku gramatiky a slovní zásoby s českým lektorem je možné kombinovat s konverzací s ruským rodilým mluvčím. Pouze v ruském jazyce lze vést i celý kurz ruštiny. Nabízíme výuku ekonomické a technické ruštiny, firemní komunikaci.

Lektor Vám doporučí a zajistí učební materiály, domluvíte se, k jakému účelu jazyk potřebujete a na tu oblast se lektor intenzívně zaměří. Kurz neplatíte předem, ale až po 1. „zkušební lekci“.

Více informací o výuce ruštiny najdete zde: individuální jazykové kurzy, firemní jazykové kurzy.

 

Doučování ruštiny

Pro Vaše dítě rádi zajistíme individuální doučování ruštiny přímo u Vás doma. Doučování může být jak podle běžných školních materiálů, tak může být koncipováno jako samostatný individuální kurz. Vyučují zkušení lektoři.

Více informací o doučování ruštiny naleznete na stránce doučování Praha.

 

 

Agentura Hermes
Copyright (c) 2023, agentura-hermes.cz

nezávazná objednávka »